O mnie

Nazywam się Katarzyna Bałuszek, jestem nauczycielką jogi. Praktykuję od 11 lat. Przez wiele lat byłam związana ze szkołami uczącymi metodą Iyengara. Odbyłam ponad roczne szkolenie przygotowawcze do egzaminu w tej metodzie.  
Następnie moje zainteresowania przeniosły się w kierunku jogi akademickiej. Odbyłam roczny kurs instruktorski rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga pod kierunkiem prof. Janusza Szopy i uzyskałam stosowne kwalifikacje zawodowe.
W styczniu 2020  roku wraz z grupą pasjonatów jogi pojechałam do Indii, aby tam u źródeł praktykować jogę. Już wiem, że to nie była moja ostatnia podróż do tego pięknego kraju.
Bardzo lubię smaki kuchni indyjskiej, pachnące najpiękniejszymi przyprawami świata. Uwielbiam kardamon, cynamon, goździki i czarną kawę. 

Asany jogi są dla mnie wspaniałym systemem ćwiczeń, które może wykonywać każdy i w każdym wieku. W uczeniu zwracam uwagę na budzenie świadomości ciała i podążanie za jego potrzebami, a wszystko to w harmonii z oddechem, co daje spokój i poprawia samopoczucie ćwiczącego.